עיריית בת ים
שירותים בקליק
תיירות

תיירות

יותר ויותר תיירים מכל רחבי העולם, כמו גם תיירים מקומיים מישראל, מגלים מחדש את בת-ים. חופי הים המטופחים, המרחב העירוני התוסס והחדשני, אירועי התרבות האיכותיים והמגוונים, אתרי האדריכלות המסקרנים – כל אלה הופכים את בת ים לעיר שיש לה המון מה להציע לתיירים.

בזכות המשאבים הרבים שהושקעו בה, הפכה בשנים האחרונות הטיילת של בת-ים למרכז שוקק חיים של בילוי, פנאי ותרבות. מי שצועד לאורכה, פוגש שולחנות בר מרהיבים הצופים את הים הפתוח, כמו גם גנים ירוקים ומטופחים, חנויות וגלריות, וכן בתי קפה ומסעדות שונות - חלקם ממוקמים ממש על קו המים, ואילו אחרים מציעים בילוי בסגנון טברנות יווניות.

לאורך הקיץ מתקיימים בטיילת מופעים, סדנאות, פעילויות ספורט מגוונות ופעילויות לכל המשפחה, ובמרכזה ניתן למצוא את המזח המחודש, שהפך למקום ביקור של רומנטיקנים ושל דייגים וותיקים.

אנו בעיריית בת ים תופסים את רצועת החוף של העיר כמשאב המרכזי שלה ונמשיך להשקיע משאבים רבים בפיתוחה המואץ, וכן בשדרוג מתמיד של מערך שירותי החוף. לאורך החופים ניתן למצוא מאות מקומות חניה מוסדרים, וניתן כמובן להגיע לחופים השונים גם באמצעות קווי האוטובוסים. הגישה הנוחה, האטרקציות הייחודיות והחופים הנקיים הופכים את בת ים ואת הטיילת שלה לחלופה ראויה לחופים עירוניים אחרים כמו תל אביב או הרצליה.

והפיתוח בעיצומו: עד שנת 2017 תסתיים בניית הטיילת לכיוון דרום העיר, ותחובר לפארק טבע חופי ייחודי, הצופה אל מרחבי הים. לאורך המקטע החדש של הטיילת מתוכננים סוגים שונים של מופעי מים ומזרקות ייחודיות, כמו גם בה רהיטי רחוב שבהם לא נעשה שימוש עד היום בארץ או בעולם - שולחנות בר, מיטות שיזוף, ספסלים מתקפלים ועוד - כולם מיועדים לשימוש חופשי של הקהל הרחב.

 

 

אולי יעניין אותך גם...

הסדרי חניה לשנת 2017

הסדרי החניה לשנת 2017חניה: החל מה-1.8.2017 יתווספו רחובות נוספים ברחבי העיר לרשימת רחובות בהם מתבצעת האכיפה. החניה באזורים אלו...